| pink94 a întrebat:

As vrea sa ma lamuriti cu o chestie daca cumva stiti happy. iubitul meu a plecat azi in Olanda,vreau sa-mi reincarc cartela pentru a putea vb,dar aicea ii o mica problema,pot sa-mi activez o extraoptiune dar minutele si mesajele de acolo le pot folosi daca am roamingul activat?, sau trebuie sa-mi las creditul si atunci cand trimit sa-mi ia din centi, tin sa precizez ca suntem pe cosmote. Daca cumva stitu va rog sa-mi spuneti.:*

Răspuns Câştigător
| Rinni a răspuns:

Daca ai activat o extraoptiune si pleci in alta tara nu le mai poti folosi. daca esti in Romania si suni pe alt numar de cosmote (alt nr de cosmote adica cealalta persoana sa fie in alta tara)minutele si mesajele le poti folosi doar ca cealalta persoana trebuie sa aiba credit ca sa poata primi apeluri si mesaje de la tine! sper ca te-am ajutat happy Funda? big grin