| Rob3ert2013 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi cumpar un Iphone 4 dar n-am bani 20 de milioane pentru al cumpara cand se va lansa iphone 5s se va ieftini iphone 4 sau va disparea?

Răspuns Câştigător
| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Nu au cum sa dispara telefoanele, eventual, va fi mai ieftin.

| valentino52 a răspuns (pentru DoRiNuTzZzA):

De ce sa nu aiba cum? Asa cum de cand a aparut Iphone 5, Iphone 3gs nu se mai fabrica la fel va fi si cu iphone 4. Cand apare 5s, iphone 4 nu se va mai fabrica dar il vei putea cumpara la mana a 2a cu 600 lei (acum se vinde cu 900 lei second hand).

| DoRiNuTzZzA a răspuns (pentru valentino52):

Bine,nu se mai fabrica, dar nu toata lumea isi cumpara zilnic cate un iphone sa zici ca nu vor mai fi cand va aparea iphone 5.

4 răspunsuri:
| Korman a răspuns:

Va fi clar mai ieftin, mai ai putintica rabdare.

| AlexRizi a răspuns:

Iphone 4 costa pana in 1000 LEI laughing si iphone nu va disparea niciodata laughing