| Dăăqueen008 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Smartphone Dual Sim EVOLIO Onyx. Ce spuneti de el? E bun de ceva? Si merg aplicatiile gen retrica, retrocam etc?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DiidiiDuuda a răspuns:

Si eu vreau sa mi-l cumpar, il are un prieten de al meu si merge tot. Poti sa il cumperi cu incredere.

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

Da, merg!
E foarte ok, dar faza e ca (virgula) camera nu prea pare de 5 MP, arata putin ca iPhone-ul si nu au casti de 3.5 mm jack in pachet.
Are 4 inch, Android 4.2 JellyBean si are ecranul foarte clar.
Merita!