| LoVeLiFeEe a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un teledof Samsung galaxy fit, dar nu sunt sigura.voi ce parere aveti despre el? Apropo, Samsung galaxy ace 2 si Samsung galaxy mini 2 sunt cu muuuult superioare lui galaxy fit? intre galaxy mini 2 si galaxy fit ce-mi recomandati?

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Eu am vazut la cineva Samsung fit e bunicel dar cred ca ace e mult mai bun. parerea mea e sa il iei pe care iti place tie mai mult toate sunt bune.

| AaNdYy a răspuns:

Samsung galaxy mini este mult mai bun decat FIT.

| Korynutssa1993 a răspuns:

Sincer eu iti recomand galaxy mini 2, are sora mea si e foarte tare mie una imi place...eu am un galaxy s dar daca nu aveam cu siguranta mi-as fi luat si eu unul