| Micula_Andreea_1997 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon, dar nu stiu ce marca sa fie, pentru a fi foarte bun. as vrea sa fie mare... cat palma si sa fie cu touch screen. imi putetii recomanda cateva?

dau funda!

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one M8

| OnuOnulică a răspuns:

Lg G Pro 2

| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei foarte bun NU iti iei mare si cu touchscreen. Telefoane bune sint o gramada, dar daca tu nu zici si un buget... asa eu iti recomand ZTE Open C, de exemplu. E 3G, are GPS, touchscreen de 4 toli, WiFi si chiar hotspot. Camera e de cacao, constructia lasa un pic de dorit (spatele e din plastic si se pupa cam aiurea cu restul), dar la sub 100 de dolari nu ai ce comenta. Are Snapdragon 200 dual-core, 512 MB ram si vreo 4 interni, plus microSD. Oh, da, si vine cu Firefox OS care se misca excelent.

| LTAA a răspuns:

Nu stiu cat de mare este palma ta.

| viotedy a răspuns:

LG pro lite, are tot ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andreea! Iti recomand telefonul acesta de la F64 de 260 de lei. Primesti bonus si un card de memorie de 8Gb. http://www.f64.ro/allview-a4-you-3-5-quot; -dual-core-1ghz-4gb-alb.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.f64.ro/allview-a4-you-3-5-quot; -dual-core-1ghz-4gb-alb.html

| LuciWv a răspuns:

Lg G3

| Trandafirii a răspuns:

Buna, iti recomand iphone 5, 2, 3, Samsung android, Huawei ascend P7, LG g3, Sony xperia z1, si Lg pro lite

Răspuns utilizator avertizat
| methodmen a răspuns:

Allview E2 living 332 lei f bun Dual sim 3G touch un telefon bun la un pret si mai bun.Recomand Funda

| Daria00 a răspuns:

Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 520, LG G2 mini, Karbonn A19, Allview A5 Quad, Iphone 4, Samsung Galaxy Young, Samsung Galaxy Grand, Samsung Galaxy Core, Allview X1 Soul, Allview V1 Viper, Nokia XL. Succes in ati gasi telefonul potrivit. www.emag.ro/telefoane-mobile/p2/c

| shidance a răspuns:

Intra pe okazii.ro ai de unde alege

| MLyon a răspuns:

Iti recomand Huawei ascend p7 sau Sony xperia z, z1 la preturi rezonabile happy

| FlorinFlz a răspuns:

Samsung Galaxy S2 AT&T version, din SUA. Il poti lua usor de pe ebay.com pentru 600 de lei..telefonul este foarte destept si e destul de mare..nici prea mare dar nici mic nu e si daca il iei si pe alb e perfect.

| Pastila666 a răspuns:

Iti recomand All View P5 Quad, este foarte bun ca si ram & procesor (ambele find foarte mari si facand sa se miste telefonul perfect ) telefonul sigur nu este cat palma ta, este mare, eu umblu cu ambele mainii pe el, Boxa incorporata este de la Realtek si se aude foarte tare, are un desing foarte bun, camera de 7 mg din cate imi aduc aminte ( scoate poze foarte clare) la baterie il indragesc pentru ca tine cam 36-48 ore. Telefonul costa cam 750-800 deci este super ieftin pentru ce contine. Eu il am de cand a aparut si sunt si acum multumit de investitie. Sper ca te-am ajutat