| Băă_Deea_1987 a întrebat:

As vrea sa-mi iau si eu un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg dintre iPhone 4 si Samsung Galaxy S3 mini. Voi ce-ati alege? Argument, va rog. Multuu'

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini:1 gb ram, procesor dual core, 4inch in loc de 3.5 la iphone, plus ca arata mai bine in mana unei fete.Deci galaxy s3.

6 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/lg/google-nexus-4-black/ - eu in locul tau asta as alege daca iti permite bugetul, dar eu pun accent pe specificatii. Pe tine probabil ca fata te intereseaza in primul rand design-ul nu?

| Băă_Deea_1987 explică (pentru Dreamer):

Prea scump, bugetul meu e de 1.100 RON, DECI NU.

Răspuns utilizator avertizat