Întrebare recomandată | CrissCarlan22 a întrebat:

as vrea sa-mi iau un telefon care sa aiba multa memorie si sa fie pana in 1000 de lei. Imi puteti recomanda unul?

5 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Asus Zenfone 2.
Xiaomi Redmi Note 4.

| lplostonyou a răspuns:

Umi plus e.6 gb ram, dar e un pic mai mult de 1000 lei.

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

HTC 510 model 510 este foarte bun funda

| loeder23 a răspuns:

Eu am un Huawei p8 lite si este foarte bun si in jocuri si in diverse ( adica de ex messenger, whatapp etc., nu se blocheaza ). Face poze foarte frumoase. Are diferite functii si isi face update-uri datorita functiei EMUI. Pentru mai multe detalii cauta-l pe eMAG. Eu de acolo l-am luat. Daca sunt probleme s-ar putea sa fie defect returneaza-l. Si nu doar un telefon, ci orice produs, fiindca acum cateva zile mi-am luat un kit de gaming, iar tastatura era defecta, lucru ce nu mi s-a intamplat niciodata ca un produs sa fie defect.

| Ioana8014 a răspuns:

De ce nu iti cumperi pur si simplu un card nou?