| pufilic a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu care este diferenta intre Samsung galaxy duos si Samsung galaxy s3 mini? pentru ca la prima vedere,ambele sunt foarte asemanatoare,doar pretul difera, care dintre cele doua este mai bun?

2 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Galaxy s3mini are o cartela in timp ce duos are 2 happy.La capitolul putere s3 mini este mai bun cu un procesor de 1 ghz dual core.Androidul presupun e 4.0 dar cred ca poate fi upgradat pana la jelly bean.Deci s3 mini este mai bun...

| Shaco a răspuns:

Categoric Samsung Galaxy s3 Mini, procesor mai bun, android mai bun si navigarea mai rapida