| bboanna a întrebat:

as vrea sa stiu ce parere aveti de telefonul Nokia Lumia 620... sau poate imi recomandati altul. Pretul sa nu depaseasca 1000 lei. Multumesc! funda

Răspuns Câştigător
| David98TM a răspuns:

Buna
Telefoanele Nokia sunt recunoscute pentru camerele lor si curajul de a pune windows Phone.
Aplicatiile de pe windows sunt foarte putine fata de Android si IOS.
Un lucru dragut este ca pun culori foarte frumoase pe telefoanele lor. :X
Recomand Nokia lumia 620 :d poti sa ai incredere in Nokia.
'sau poate imi recomandati altul" daca nu iti place Nokia poti sa incerci:
-Allview p5
-Lg optimus l9
-Lg optimus l7
-Allview p5 quad
etc...
pa

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In nici un caz xperia e ca o sa plangi cand o sa vezi cat lag are.
Uite, mai ai o varanta ok de la Sony, xperia L, cu acelasi cpu si acelasi gpu ca lumia 620, doar ca are mai mult ram: http://telefonultau.eu/products/Sony-Xperia-L-Black.html sau alb: http://telefonultau.eu/products/Sony-Xperia-L-White.html

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Iti recomand Sony Xperia E!
E perfect.