| DARKONExx2 a întrebat:

Buna, as vrea sa știu daca a cumpărat cineva recent telefoane de pe telefonultau.ro si daca sunt sau nu țepari. Am văzut diverse păreri... as vrea sa cumpăr un iphone xr cu 128gb care este cu vreo 600 lei mai ieftin pe acest site... aștept recenziile, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Eu am cumparat acum cativa ani de la ei si au fost foarte ok.Presupun ca nu le convine sa de-a tepe pentru ca vorba se duce si vor inchide siteul si nu le convine.Mai ales ca acum sunt o gramada de siteuri.