| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi pot lua de pe PC jocuri pentru Samsung galaxy mini 2, si daca merge va rog sa-mi da-ti link-uri!

4 răspunsuri:
| InteresanTT a răspuns:

De ce sa ai nevoie de jocuri pe care le poti lua de pe PC cand pe mini 2 ai google play? straight face

| DenissaDeny a răspuns:

Da poti scumpo de pe google play (: cauta si vei gasi am si eu Samsung galaxy. FUNDAA?

| pris99 a răspuns:

Deoareceam wi-fi inca nu ii stiu parola si dureaza pana cand pot sa-l conectez, asa ca vreau sa imi iau mai repede jocuri...

| MHems a răspuns:

Bună! Instalează în PC "Samsung Kies"! Fă-ţi un cont Samsung(dacă nu ai). După ce se termină de instalat Kies-ul, conectează telefonul prin cablu USB la PC, iar în stânga la Kies este o listă, dă pe Samsung Apps, ca să poţi descărca ceva, trebuie să te log-ezi cu, contul Samsung. După ce le descarci, aplicaţiile o să le găseşti într-un folder "Samsung Kies Apps"(sau ceva de genul). După le instalezi! Dacă ai nelămuriri lasă-mi un mesaj! happy PA!