| rockvandam a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu daca se pot transfera mb de pe un telefon pe altu.De pe un iphone pe alt iphone mai bine spus.Va rog sa lasti un raspun

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se pot transfera Mb de pe un SIM pe altul ( de pe un nr de telefon pe altul )!

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca te referi la cantitatea de date oferita de abonament, nu, nu se poate asa ceva, si e indiferent de telefon. Poti cel mult daca e urgenta sa schimbi cartela sim.
Daca te referi la spatiu de stocare, iar nu se poate, cel mult sa folosesti un serviciu online de cloud.

| MedionTcO a răspuns:

Nu poti transfera MB. Poti transfera doar credit.