| Wwe_George_1997 a întrebat:

as vrea sa va cer niste pareri, vreau sa imi cumpar un telefon si m-am hotarat sa aleg un Samsung galaxy young si nu stiu ce sa fac, adica vi se pare ca e de fata sau e de baiat, aveti prieteni fete care au acelasi teefon? nu vreau sa imi iau telefon de fata va rogggg

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Cum sa fie telefon de fata? Este un telefon foarte OK. Daca era hello kitty era de fata :) Nu iti lua insa model alb, ci acesta albastru inchis sa fi tu linistit: http://bit.ly/samsung-galaxy-young-s6310-deepblue-online

| George_Daniel_1992_7DDJ a răspuns:

E pentru baieti 80 la suta ca un prieten de ameu are si ii tare