| Terraa_Ionut_1993 a întrebat:

Asa deci caut o cartela de telefonie care sa aiba internet nelimitat am cautat dar nu gasesc decat cu 1g trafic pe luna 500 si asa mai departe.
Scz stau in germania sk de aceia nu stiu mersihappy

Răspuns Câştigător
| yzk a răspuns:

Daca vrei o cartela buna din Romania si rudele din tara au abonament la digi poti sa iti ei abonamentul de 4 euro daca au tot de la ei si 5 daca au doar televiziune sau doar wifi si ai internet nelimitat si cand pierzi semnalu de digi intra pe Vodafone unde ai 1gb de internet si pe langa internetu nelimitat ai minute nelimitate in orice retea si in alte tari. Cu placere daca am fost de folos