| Madutzza98 a întrebat:

Buna aseara am dat la schimb un iPhone 6 cu un s6 edge. Telefonul este negru dar marginea si camera foto sunt aurii (gold) de ce?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are carcasa schimbată. Ce e greu de inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate este fake
zic si eu
adica telefonul este in mainile tale, tu ar trebui sa stii

| Niklauss a răspuns:

Este editia gold uite aici : http://www.cel.ro/......yI1NjAr-l/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Niklauss):

A spus ca e negru, si doar marginile si camera foto sunt gold

| anonim_4396 a răspuns (pentru Niklauss):

Posibil sa fie fake

| Niklauss a răspuns (pentru anonim_4396):

Da asa este so versiunea gold.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Niklauss):

Versiunea gold e complet aurie, nu doar la camera si la margini
Eu zic sa te mai documentezi

| Madutzza98 explică (pentru anonim_4396):

Are sticla pe spate, aplicatiile se deschid usor. Dar am mai observat ceva ciudat la el butonul de home este foarte scos in afara...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madutzza98):

Ciudat rau, poate e fake

Răspuns utilizator avertizat
| KanezuY a răspuns:

Nu cumva e gri pe margini? Pune o poza ca sa ne lamurim.

| Madutzza98 explică (pentru KanezuY):

Nu este gri este auriu si camera si marginile... este posibil ca telefonul sa fi fost auriu si sa ii fi schimbat fata si spatele?

| KanezuY a răspuns:

Incearca sa recuperezi Iphone-ul.Ca posibil e fake, dar mai bine de ce nu poti pune o poza sa vedem?

| kta665 a răspuns:

Înainte de a face un schimb trebuia sa te documentezi bine in legătură cu telefonul pe care il primești la schimb..greseala ta. oricum incearca si cu aplicația Phone Info Samsung din Google pley si vezi daca corespunde specificafiile cu produsul original

| cinevaasdsad a răspuns:

Cel mai probabil e fake