| Pietricel a întrebat:

Asta este a 4-a luna cand imi apare pe factura Digi, plati catre numere scurte. Nu stiu sa fi activat ceva, nu stiu catre cine sunt. Vreau sa aflu cum pot scapa de platile astea aiurea. Va rog frumos sa ma ajutati, urgent! Am intrat in magazin digi si ei mi-au aratat ca sunt catre acele numere scurt. Numerele sunt: 7472, 1231, 7688, 1235, 1270, 1303. Urgent va rog! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai activat niste servicii de divertisment ceva care manaca credite

https://forum.softpedia.com/topic/1005123-ma-puteti-ajuta/

| Neeekoooo a răspuns:

Ai trimis vreodata sms la numerele astea?