| Pandaandra a întrebat:

astazi din greseala am scapat aparatul foto in apa, si a ramas cu obiectivul pornit. si a stat doar 1 secunda in apa, apoi l am scos si mai mergea sa umbli pe el si sa faci poze si sa filmezi.si obiectivul a ramas tot pornit. doar ca nu mergea sa il inchizi. deci practic nu merge butonul de unde sa il aprind si sa il sting.si arata ca e baterie descarcata. apoi am scos bateria si cardul. cand am a juns acasa am pus bateria la incarcat. si am asteptat putin apoi am bagat o in aparat....si nimic... apoi aparatul l am pus in orez. VA ROG DIN SUFLET SA-MI SPUNETI CE SA FAC sad si sa-mi spuneti si voi daca ati bagat aparatul/telefonul in orez si daca a mers dupa si CAT TREBUIE SA IL TIN IN OREZ. crying

Răspuns Câştigător
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Tine-l mai mult de 24 ore.
poate merge daca il usuci cu uscatorul de par, dar sa nu il ti prea aproape

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Du-l la reparat. Cand un aparat cade in apa i se indeparteaza imediat sursa de curent (daca se poate)!