| Dnl_Daniela_2000 a întrebat:

Buna,astazi mi-am scapat telefonul in apa.L-am scos cat de repede am putut,l-am sters bine cu un prosop, am incercat sa scot apa din el.Dar greseala mea ca nu l-am bagat repede in orez...l-am lasat cam 2 ore apoi l-am pus intr-un bol plin cu orez...credeti ca mai are vreo sansa? A stat cam 2 ore intr-un prosop?
Este Iphone 5s

4 răspunsuri:
| denisavmarry a răspuns:

Va scapa. va face probleme prima zi. dar nu-ti face griji!
insa dupa ce va functiona bine, sa-l duci la un specialist, pentru ca piesele din el vou rugini sau uza. bafta!

| Dnl_Daniela_2000 explică (pentru denisavmarry):

Sa speram ....Multumesc :*

| Dnl_Daniela_2000 explică (pentru denisavmarry):

Dar dupa ce l-am scos din apa, au aparut niste dungi pe ecran iar apoi s-a stins, iar eu am incercat sa-l aprind inapoi...il afecteza cu ceva faptul ca am incercat sa-l aprind?

| denisavmarry a răspuns (pentru Dnl_Daniela_2000):

Nu cred. cum este acum?