| anonim_4396 a întrebat:

Ati mai comandat telefoane de pe eMAG? Daca da, ati fost lasati sa deschideti produsul si sa il incercati inainte sa platiti? Ce parerea aveti de serviciile lor?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Serviciile eMAG sunt foarte sigure.Da eu am mai cumparat telefoane de pe eMAG si sunt foarte multumita de calitatea lor.Ele sunt livrate in perfecta siguranta.Eu de fiecare data am platit ramburs curierului, dar nu am deschis coletul inainte de a plati. Daca este o inneregula cu telefonul il poti returna si vei primi banii inapoi. Poti fii foarte ralaxata si sa comanzi cu incredere! Pe ce telefon ai pus ochii? happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru PinkPanther001):

Deci mi-am stricat telefonul actual si deocamdata ma orientez spre ceva cat de cat ok :)
Ma gandeam la acesta http://www.emag.ro/......DY5M3MBBM/ ce zici de el?

| PinkPanther001 a răspuns (pentru CristinaSNC):

La prima vedere pare ok.La banii astia nimic mai bun.E mare subtire, merge bine camera bunicica, ecran bun si bateria decenta.Si eu vreau sa imi schimb telefonul pentru ca nu mai sunt multumita de el, as opta pentru un Samsung galaxi s5. big grin

| CristinaSNC a răspuns (pentru PinkPanther001):

O sa orientez spre asa ceva cand am sa o sa imi permit financiar laughing. Acum cam caut ceva bunicel si ieftin

| PinkPanther001 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Eu astept Black Friday, au reduceri de pret laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru PinkPanther001):

Buna idee laughing

6 răspunsuri:
| Zazy a răspuns:

Am cumpărat de acolo un Iphone 5s, un Samsung S3 NEO, şi un Samsung S4 MINI. Toate au venit nou nouţe, bine împachetate, funcţionează foarte bine, şi te asigur că cei de Emag nu au vândut niciodată făcături. Nu ştiu dacă te lasă să deschizi produsul înainte, dar mereu îţi aduce telefonul, sau orice alt obiect, întreg. Nu e spart, nu are nimic. O zi bună!