| dan1998 a întrebat:

ati mai cumparat jocuri de pe google play android, exista vreo problema daca cumpar un joc?

Răspuns Câştigător
| Nep_Marius_1990 a răspuns:

Salut, nu este nici o problema sunt licentiate. ideea e sa te uiti bine cat te costa un joc. unele sunt gratuite, altele pot costa 3 lei altele 60 lei. Succes la descarcat

| dan1998 explică (pentru Nep_Marius_1990):

Multumesc, si daca nu te superi poate sti, vreau sa descarc un joc care costa 15, 94 ron si cand dau la descarcare sau cum scrie acolo zice ca, costa 14, 99 PLN, si nu stiu ce inseamna acel PLN poate sti tu? happy

10 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,am descarcat si nu este nicio problema. Unele costa, altele sunt gratuite!

| awspam a răspuns:

Iale pe toate poate ajungi in cartea recordurilor pentru cel mai smecher tare erou si donator ever posibil pe pamant univers intergalactic www. de la gugl :)) ai venit aici sa te lauzi ca tu cumperi joace di pe google play vezi doamne e android mlea nu orice joc,

| dan1998 explică (pentru awspam):

Nu o sa ma cert cu tine pentru ca nu am timp, da cam greu descifrez ce ai scris tu acolo, nu stiu cum te-au lasat sa publici raspunsul

| awspam a răspuns (pentru dan1998):

Esti mai racist decat prevede legea mane, ia auzi la el cum de m au lasat sa public adica sa spun ce cred despre unu ca tine de vine aici sa se dea mare ca el cumpara jocuri poate habarnai sa joci, de te si oftici ca nu gasesti un joc pentru tine, ce am spus rau? am spus daca vrei iale pe toate si poate o sa ajungi pe prima pagina a ziarelor ca cel mai foarte fidel cumparator de joace de pe internet doh

| dan1998 explică (pentru awspam):

Nu am venit sa ma dau mare ca nu am nevoie, daca chiar vrei sa stii este un joc care vreau sa il cumpar pentru ca mi-a placut versiunea demo care era gratis si acum vreau tot jocul care e cu bani, cred ca 16 lei nu e o suma chiar asa de mare cu care sa vin si sa ma dau mare, nu stiu ce zici de altii care vin si zic am iphone 5 si vreau nu stiu ce chestii la el, ce mai zici de ala? ala nu se mai da mare

| awspam a răspuns (pentru dan1998):

Ai intrebat daca este vreo problema daca cumperi un joc pe internet., hai sa iti explic, nu are voie sa iti vanda tie nimic pe internet nimeni daca nu ai minim 18 ani sau daca parinti nu iti dau voi in cazul in care esti sub 18 ani, daca tu cumperi ceva ca persoana sub 18 ani este ilegal, explica ce anume vrei sa stii pentru ca pe internet fiecare intelege ce vrea, daca tu cumperi ceva si parinti tai nu au fost de acord primesti bani inapoi si pierzi licenta, cred ca m am facut inteles

| DnlG a răspuns:

PLN vine de la zloti (bani care circula in Polonia) 1 zlot valoreaza cam cat 1 leu..deci 14.99 PLN e undeva la 15, 9 lei(cum iti afiseaza tie)

| dan1998 explică (pentru DnlG):

Multumesc big grin

| DnlG a răspuns (pentru dan1998):

Nu ai pentru ce happy