| secretsisecret a întrebat:

Atunci cand incerc sa sun pe cineva pe fundal aud un parait, exact ca acela produs de tv-urile vechi apoi parca raspunde cineva si zice D... A si dupa asta parca inchide si imi zice "introduceti codul de acces" Ce inseamna asta? Help

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O problema de la compania telefonica si posibil de la telefonul tau daca e vechi.

| secretsisecret explică (pentru mgtow):

S-a rezolvat faza cu paraitul ala. Oricum nu asta ma interesa ci de ce imi zice "introduceti codul de acces"