| skate19 a întrebat:

aveti idee de ce sunt taxat cand vorbesc in UE pe mobil? mai exact in U.K ...am facut cost suplimentar cu toate ca am 600 minute internationale pe mobil si pe fix, cand vorbesc in Spania nu sunt taxat...

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Operatorii din Romania din cate stiu eu, ofera minute internationale in Europa strict pe fix, cele pe mobil referindu-se strict la SUA si Canada. Pentru informatii detaliate, contacteaza operatorul tau de telefonie mobila si cere explicatii.