| vavava456 a întrebat:

Azi am vrut sa accesez de pe telefon site ul elf de cosmetice dar cand intram in el imi spunea ca e o problema si nu pot accesa site ul deoarece nu este sigur si am apata butonul "intoarcere la zona de siguranta" dupa care aplicatia google chrome s a inchis, credeti ca un hacker are acum acces la datele mele etc? Ajutor rapid va rog!

Răspuns Câştigător
| IonutMihai092 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ...cauzele pot fi:
1)Nu ai ora setata
2)Incearca un antivirus preferabil AVAST dupa MAG. PLAY
3)Iti garantez ca nu a fost un hacker laughing)

1 răspuns:
| vavava456 explică:

Imi spunea ca site ul a fost invadat de atacatori, poti intra da te uiti si sa imi spui daca exista vreun risc sau nu? Nu cred ca este vorba despre un virus sau asa ceva, am facut scanarea cu AVSAT si nu a gasit nimic GabiMelinte