| Eduard168 a întrebat:

Azi cand telefonul meu s-a incarcat 100% a scos un sunt, un țiuit. Stiti ce poate fi? Nu am mai auzit ca acest sunet, nici nu stau langa telefon cand se incarca. Vreau sa zic ca nici nu umblam pe el. Dar eram langa el si aud acest sunet. A durat vreo 3 secunde!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate ti-a dat "mesaj" ca s-a incarcat 100%. Ia mai pune-l si vezi daca mai face. Poate ai o setare/aplicatie ce-ti "spune" cand s-a incarcat complet.

| Eduard168 explică (pentru CM7YRE):

Azi l-am descărcat 98% si l-am pus la încărcat chiar dacă nu e bine dar nu a mai tiuit cand s-a facut 100%. Am mai avut un telefon Allview care tiuia incarcatorul asa facea de fiecare data la incarcat!