| SefaTa97 a întrebat:

Azi dimineata mi-am vandut telefonul. Aveam instalata aplicatia aceea Facebook Messenger, de pe care nu m-am putut deloga!. Am dezinstalat-o pana sa il vand, iar mai apoi cu noul proprietar am instalat-o din nou pentru a fi sigura ca nu apare iar.
Am schimbat si parola acum de la facebook.
Este posibil sa se conecteze totusi cu contul meu, desi nu-mi mai apareau datele acolo? happy
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Odata ce ai dezinstalat aplicatia nu mai raman salvate datele personale!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, e posibil sa te localizeze si sa iti fure toti prietenii si sa vorbeasca in locul tau si sa te lcalizeze gps si sa trimita tiganii noaptea sa iti fure casa si pe tine cu casa...
Ce interebare fara sens. Ai schimbat parola=adio, greu de inteles, multa panica, such wow...

| Mariuss32 a răspuns:

Nu are cum. O dată ce i l-ai vândut și ai schimbat parola, gata. Și faza cu furatu, nu are sens. Cum să te localizeze?! I-ai vândut telefonul și se localizează pe el, că la el e telefonul, nu la tine.

| zekor a răspuns:

Da,daca este hacker.Tot ce-i legat de net=virus.O lume periculoasa, dar in acelasi timp frumosa.