| WLMA a întrebat:

Azi în timp ce dormeam am fost apelat de un numărul "800„ nu am răspuns așa că a intrat căsuța vocală. Acum am ascultat mesajul și este următorul:
" *refrenul de la melodia "Corso" de la Corina și Connect-R*
după care un robot spune:
"apoi tariful este de doar 25 eurocenți pe luna apăsați steluță pentru activare"."
- Țin să precizez că numărul meu este nou și nu a fost inclus în nicio campanie.
Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Coman_Alexandru_2000 a răspuns:

Te suna si daca rasp te intreaba daca vr meloadia respectiva ca ton cand pui pe cineva in asteptare gen..si trebuie sa platesti o suma de bani.