| SweetLife2012 a întrebat:

azi la scoala un coleg mi-a blocat telefonul incercand de prea multe ori codul, acum telefonul imi cere sa folosesc contul de google si tot nu merge. NU STIU CE SA FAC!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci cu telefonul si cu colegul la un service sa ti-l deblocheze.Iar colegul sa plateasca deblocarea.

| kingD0G a răspuns:

Descarca-te, fu*ei 2 peste bot si cere-i bani de service. big grin

| SweetLife2012 explică:

Ok, ma intrebam daca nu exista alta metoda pentru ca nu vreau ca ai mei sa afle.