| OddKidd a întrebat:

Buna buna big grin Care telefon mi-l recomandati dintre Nokia Lumia 800 si HTC ONE?

10 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Cum sa faci alegerea asta fata?
Nokia lumia este 700-900 ron si un HTC one este 3000 de ron.thoamne ce lumelaughing))))rolling on the floor)))))

| OddKidd explică (pentru davidtm):

Intrebarea a fost adresata pentru a primi un raspuns folositor, nu sa vi tu aici si sa-mi vorbesti de ''alegeri'' inteligente. Plus de asta, invata sa si scrii happy Si asa, doar, sa fi si tu informat/a nu doar pretul spune totul despre un telefon. O seara frumoasa happy

| davidtm a răspuns (pentru OddKidd):

Frate,eu sunt sigur ca tu n-ai bani de HTC onewinking

| OddKidd explică (pentru davidtm):

Las` ca ai tu. Nu sunt ''frate'' pentru ca sunt o persoana de sex feminin in primul rand si in al doilea rand, nu am crescut impreuna ca sa-ti permiti sa mi te adresezi cu un asa apelativ. Asa vorbesti cu oamenii pe care-i cunosti happy Putin respect.

| Own3r a răspuns:

Nokia Lumia 800

| daniel2forea a răspuns:

Htc one este mai bun din toate punctele de vederewinking
display
procesor
ram
camera foto
design
tot big grin
Cred ca unii nu stiu despre ce telefon vorbesti. happy

| Miagy a răspuns:

Htc One clar

| IacobDemy2000 a răspuns:

Nokia lumia 800 deoarece este mult mai gratios si are mult mai multe aplicatii pe el fara sa mai spunem ca este si mai dragut

| LovegirlBella a răspuns:

Nokia 800

| Ateul_Bogdan_1982 a răspuns:

HTC One. Este cu Android, este peste Lumia si ca design si ca tot ce vrei.