| anonim_4396 a întrebat:

Cam acum 2 zile mi-am scapat fara sa vreau telefonul in lapte laughing Dupa jumatate de zi, incepea sa nu mai vada bateria[mereu imi spunea ca am 0% si imi arata in loc de verde, rosu, un "?" ] si nu ma auzeam prea bine la telefon. Dupa o zi, si-a revenit, nu mai avea nimic, dar acum incepe sa se inchida si sa se deschida singur cam de multe ori. Intrebarea mea este : sa mai astept sa vad daca isi revine sau sa ma duc la cineva specializat in acest domeniu? scuzati categoria, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mergi cu el la un service GSM sa ti-l curete

| AlexandraPink a răspuns:

Nu stiu de ce mai stai cu el asa, du-l la un service sa ti-l repare