| orvossy a întrebat:

cand imi incarc iphonu imi apare doar bateria rosie, mi-a aparut de cate ori si sigla si pornea dar se stingea, nu se incarca deloc mi-am luat recent cablu nou si l-am si curatat unde bag mufa. Ce este de vina? ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Someșan_Robert_1998 a răspuns:

Pai daca ai schimbat si mufa si tot nu mergr asta inseamna ca e stricat locul in care se introduce mufa! Si eu am patit la fel dar nu la iphon la alt telefon, e vinr telefonului! Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu

| orvossy explică (pentru Someșan_Robert_1998):

Da. si eu m-am gandit pentru ca se vede ceva miscat de acolo. A fost scumpa repararea?

| Someșan_Robert_1998 a răspuns:

Nu l-am reparat! Dar eu cand il incarc trebuie sa il pun intr-o anumita pozitie! Dar cred ca la tine e mai grev! Nu stiu, intereseaza-te cat costa