| TotiPtUnu a întrebat:

Care este mai bun Telefon Gigabyte Gsmart Alto A2, Black sau Samsung galaxy s duos dual sim?

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Pe departe cel mai bun e Samsung pentru ca e un telefon de calitate si merita cumparat. Iar de celalat telefon nu am auzit, o fi facut undeva pe vreun vapor oh go on Alege Samsung!

1 răspuns:
| 11190994 a răspuns:

Crede.ma gigabyte este mult mai bun chiar daca in timp gigabyte se va strica mai repede dar cel putin 3 ani o sa mearga fara probleme