| XxYouOnlyLiveOncexX a întrebat:

Buna happy
Care telefon cu android este bun la vizualizarea videoclipurilor de pe internet si youtube, si ecranul de minim 3 inch, dar sa nu fie exagerat de scump? puppy dog eyes
Am cautat o multime de telefoane pe site-uri dar nu imi dau seama care sunt bune la asa ceva si care nu sad

2 răspunsuri:
| ciupyx a răspuns:

Depinde la ce pret te gandesti. de exemplu, cu aprox 490 de lei iti poti lua un Samsung S5570 Galaxy Mini. e perfect pentru youtube http://goo.gl/jCav8

| BelleStar a răspuns:

Am un Nokia n8 daca te intereseaza. merge super camera 12mpx etc