| NicoClaudita a întrebat:

Care telefon este mai bun? Samsung Galaxy Ace 1 sau 2? :d

6 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Aproape de fiecare data ultimul este mai bun, deci Samsung galaxy ace 2

| Iulian03 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2

| CvonD a răspuns:

| bcalex96 a răspuns:

Salut! M-am uitat la caracteristicile ambelor telefoane Ace 2 are are cateva in plus fata de Ace 1, deci Ace 2 (de ce ar scoate un telefon la fel sau mai prost ca cel dinaintea lui ).

| Zoey112 a răspuns:

sasmsung galaxy ace 2

| stroedaniel13 a răspuns:

Galaxy Ace 2 este un telefon mai performant iar dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/12HeyC5 majoritatea celor care au optat pentru acest telefon au fost si inca sunt foarte multumiti.