| Sophie06 a întrebat:

cat costa schimbarea unei cartele Prepay normala cu una micro sim la Orange?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

O data pe an, am inteles ca este gratuit.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Schimbarea poate fi efectuata numai in magazinele Orange.
Prima schimbarea de la SIM la Micro SIM este gratuita. Urmatoarele se taxeaza dupa cum urmeaza https://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helper

| manolo a răspuns:

Nu ar trebui să coste. Se ajustează cea pe care o ai deja. Numa' bine!

| Hårgalåten a răspuns:

Nu te costa nimic. Eu m-am dus la un magazin unde se repara telefoane cu cartela si un nene mi-a taiat-o cu un fel de perforator.