| ExXify50 a întrebat:

Buna,cat costa un ecran(nu stiu exact cum sa-i zic,este telefon cu touch dar nu display-ul e sparta,telefonul functioneaza,pot scrie sms-uri si este la fel ca inainte la atingerea ecranului, doar ca este sparta partea din fata unde atingi) de Samsung gt-s5600 luat de pe net? funda + vot big grin

1 răspuns:
| gebilxkl213 a răspuns:

In jur de 80 de lei big grin. eu am un telefon Samsung galaxy gt s5830 si mia costat 1 milion si 30 de lei. si abia ieri l-am primit