| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un iphone 7 simplu la abonament? Sa zicem ca imi vand iphone-ul 6 simplu, si iau pe
el 10 milioane.Cat as da pe
luna pentru abonament? Si abonamentul sa fie pe un an sau doi

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite aici cum sta treaba:
https://www.telekom.ro/product/iphone-7-32gb-negru/20339737/
părerea mea e că la câte știe telefonul ăsta, e extrem de scump dar tu decizi. PS - pe al tău iei o mie de lei doar dacă ai maaaare noroc (sorry dar asta e piața).

-- sărbători frumoase --

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Care piata, ca ai postat oferta doar de la telekom, mai sunt o gramada de provideri happy

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nenea, piața nu-ți dă pe telul tău 1000 de lei, asta am scris!

| MădălinaMaya055 a răspuns (pentru sierra1):

Pai telefonul ii tine bateria, i-am schimbat si folia si ecranul, nu are nicio problema, de aceea ziceam de 10 milioane aproximativ

| sierra1 a răspuns (pentru MădălinaMaya055):

Cum zici tu...

| MădălinaMaya055 a răspuns (pentru sierra1):

Adica nu stiu intr-adevar cat o fi un iph 6 simplu in stare buna, ce am mai intrebat eu pe TPU si au zis de 10 milioane.Dar poate este si cum zici tu, orice parere conteaza, si multumesc de link, m-am uitat si peste el ca sa ma orientez mai bine? O seara placuta!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesi din casa, si mergi la magazine, la Vodafone, la Orange, cosmote sau ce rahat de retele mai sunt, si intreaba acolo happy

| TheTom7 a răspuns:

Decat sa iei telefonul la abonament mai bine mai strangi bani si ti-l iei tu. La abonament ii vei plati pretul minim triplu pe langa ce dai pentru a putea vorbi, pe net etc. Sunt multi pe net care spun asta, daca vrei telefonul acum si daca il iei in rate iesi mai bine. Aceasta este parerea mea si nu doar a mea. acum ramane alegerea ta.

| DragosMatei123 a răspuns:

Ia-ti Samsung