| Aasdfghj a întrebat:

Caut un program cu care sa pot intra in telefon (S3) si sa-mi salvez niste mesaje. Exista vreunul care sa nu necesite instalarea unei aplicatii in telefon? Mi s-a dus touchul telefonului, deci nu pot sa stau sa umblu dupa aplicatii pentru ca ma apuca nervii. Caut ceva care sa necesite conectarea telefonului la calculator.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Poti foarte simplu cu programul celor de la Samsung adica Samsung kies. Telefonul trebuie aprins si atat restul de la pc faci. Alta data foloseste googpe, sa afli cum faci export la contacte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca poti sa salvezi fara sa umbli in telefon dar poti sa bagi in telefon un cablu usb on the go si conectezi un mouse pe usb la telefon si poti folosi telefonul cu mouse-ul