| IAndra a întrebat:

Ce aplicatie îmi trebuie ca să pot vedea filme pe telefon -android -?
Am nevoie de răspuns repede!?!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

De obicei sistemul andoroid are un player integrat in sistem ( cum are windws-ul pe pc ). Daca vrei aplicatie pentru a viziona online, iti va trebuii Sopcast, si normal, flash player-ul. Pentru a viziona videoclipuri din telefon in afara de player-ul integrat, descarca din pagazin play VLC, bsplayer, Mx player, etc sunt multe, si functioneaza majoritatea! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Instaleaza-ti MX Player!

| blaablaablaaa a răspuns:

Pai nu iti trebuie... Adica eu ma uit direct de pe site.

| alexutza02matza a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea fel de aplicatii!

| ProblematicUser a răspuns:

Adobe Flash, daca nu il ai instalat.