| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Ce ati alege dintre Nokia Lumia 520 si Sony Xperia E? Care este mai bun,mai de calitate, care functioneaza mai bine? Multumesc anticipat! Funditahee hee

Răspuns Câştigător
| Madalina4821 a răspuns:

Nokia Lumia 520 face niste poze geniale eu ti-l recomand este un telefon genial si ii se potriveste unei fete

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Si eu tot pe Nokia 520 ma bazez asta pentru ca are o camera foarte bune si multi dintre cei care l-au cumparat sunt foarte multumiti de el.

Arunca o privire aici: http://bit.ly/1gd68zq peste parerile celor care l-au cumparat deja.

| TazHD a răspuns:

Nokia Lumia mi se pare mai bun, cel putin mie!