| Anaaaa13 a întrebat:

Ce cartela de la Vodafone trebuie sa cumpar ca sa beneficiez de bonusul de 30.000 de Mb din oferta Vodafone? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Cartelele Vodafone sunt foarte bune. dar acel bonus se da dupa ce descarci si te inregistrezi in aplicatia myvodafone si in functie de cit net consumi plus alte multe premii.

| andrada2222 a răspuns:

Eu doar mi-am luat o cartela de la Vodafone si mereu cand incrc cu 6 sau 7 euro primesc bonusuri de 20000 sau 30000 de gb