| Daniel2211 a întrebat:

Ce cartela este mai buna? Vodafone; Orange sau Cosmote? Nu stiu care este cea mai buna.Si inca o intrebarebig grinaca imi iau cartela Orange sau Cosmote unde sa merg? In ce loc? Dau funda! Si sunt din Brasov.

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Deci iti voisiexplica de ce safaci aceasta alegere happy celmai bun cosmote:dar delacosmote ceri cartela frog deoarece cu 5 euro ai asa:nelimittat in frog, 3000minute in cosmote, 3000sms/mms, 75 minute nationale/internationale si75 sms nationalehappy plus ca mai ai si muzitone gratuit happy, frog este tot comote spre intelegerea ta happy la cosmote e aceiasi oferta numai ca netul nu este nelimitat ci ai doar50mb au cv de genu happy sper cateam ajutat tongue funda big grin?

6 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Cea mai buna e Orangewinking ai acoperire si semnal mereu si o poti cumpara de la Orangewinking

| TheSmith a răspuns:

Daniel...la gara sau la orizont...in general cosmote are cele mai multe oferte!

| AlinSUNT a răspuns:

Toate sunt bune! Depinde de pretul abonamentului sau pretul extraobtiuneihappy

| TheMargean a răspuns:

In primul rand verifica, numerele de telefoane ale prietenilor tai, familiei tale. Vezi cati sunt in Vodafone, Orange, Cosmote... si ai putea sa iti alegi reteaua unde sunt cei mai multi dintre cunoscutii tai!
Eu personal folosest frog (de la Cosmote)
Din peste 200 de prieteni, 150 ii am in Cosmote. Din frog in cosmote se percepe tarif in retea, fiindca si frog tot de la Cosmote este!
frog are o optiune cu 5 Euro, foarte buna, ai mii de minute in cosmote, cu alti utilizatori frog convorbiri nelimitate, si de asemenea trafic la net webnalk nelimitat!

| Daniel2211 explică:

Daca.Am gresit.Scuze.

| Tronaru_Deea_1993 a răspuns:

Cosmote este cea mai buna! poti sa o iei proaoape de la ori ce magazin! funda?