| Ninii293948 a întrebat:

Buna, ce casti îmi recomandați pentru iPhone?

14 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Buget? Cerinte/nevoi/preferinte ca si design? Personal am folosit si inca am vreo 3-4 modele destul de diferite intre ele ca design de TWS-uri, si consider ca se poate trai fara transparent mode si ANC activ, daca ai ceva cu ANC pasiv care face toti banii (Creative Outlier v2).

| Ninii293948 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pff, buget cam pana în 100 de lei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ninii293948):

Un cablu pentru niste casti bune costa peste 100 de lei... Ce model de aifon ai? Daca ai jack de 3.5 sau macar un adaptor pentru asa ceva, ar fi una-alta, dar cu cablu. Cam tot ce e casca wireless pana in 150-200 de lei sunt bani aruncati.

| Wr3nch a răspuns:

Daca ai bani de iPhone ai bani si de AirPods. Generatia 2 si Pro-ul.

| Catrice a răspuns:

De Nokia logic toată lumea știe ca sunt cele mai bunehee hee

| Brizbriz a răspuns:

Beats... orice model, si sunt unele, DEOSEBIT de bune pe la 250lei
https://www.emag.ro/search/casti-audio/brand/beats/beats/sort-priceasc/c
unde mai pui, ca pot da cu tifla la HATERII de mai sus, Beats a fost cumparat de Apple, deci tehnic SUNT casti de iPhone :P

| aditimus a răspuns:

Vrei ceva bun pe wireless?

| Ninii293948 explică (pentru aditimus):

As vrea, dar sunt prea scumpe laughing

| aditimus a răspuns (pentru Ninii293948):

Eu mi-am dorit astea si mi le-am luat cu economii de cateva luni insa merita 1000%

Le poti gasi pe olx noi sigilate mult mai ieftine ca pe eMAG insa ti-am lasat un link de prezentare.

https://www.emag.ro/......DGPZ2VBBM/

https://www.youtube.com/watch?v=I65jo06QinI

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De iPhone! laughing)

| Strwberrs a răspuns:

AirPods toata ziuahappy

| Ratonul01 a răspuns:

Castile pe care le primesti de la IPhone