| DeeDee817 a întrebat:

Ce casti recomandați pentru iPhone? Dar nu cele de la ei pentru ca intr-un an de zile mi s-au stricat 2 perechi de casti și părerea mea e ca as vrea ceva mai de calitate. Nu vreau AirPods pentru ca sunt exagerat de scumpe...

4 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

O sa vezi cum este sa se strice doua perechi pe saptamana.

| DeeDee817 explică (pentru Panamax):

Am pățit și așa dar nu cu Apple laughing))

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Casti Bluetooth. Eu am o pereche de Philips +Bass de vreo 180 lei, merg de nu se poate. Castile Apple sunt in general o mizerie si nu merita investit in ele sau sa le folosesti. Le lasi acolo in pachet si asta este.

| DeeDee817 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Căștile Apple se aud bine, la chestia asta nu am ce comenta dar când vine vorba de rezistența sunt praf