| Crazydyana a întrebat:

Ce credeti: ar nerita sa imi iau un astfel de telefon second? http://www.okazii.ro/......a125281471 de pe acel site. Adica, stiti daca site-ul este ok si pe el sunt produse riginale sau sunt fake?
Funda celui mai bun raspuns:*

4 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Da merită, vanzatorul e 100% de incredere si site-ul, telefonul arată foarte bine, da cauti pe okazii iphone 4s costă intre 2000-2700 de lei, pretul de 1200 lei e super OK, ti-l recomand! BAfta!

| Alexx15 a răspuns:

Nu cred ca merita. Nu poti stii ce defecte are.

| Crazydyana explică:

Merita***(scuze)

| Myyca a răspuns:

Chiar daca e original nu merita. Adica telefon la mana a2a. Cine stie de cand e si mai este si bateria uzata. Eu nu iti recomand chiar daca e iPhone.