| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă sistemul EMUI? Uneori, când este aproape descărcată, sau primește un pumn zdravăn, tableta reporneste și îmi spune că se actualizează acest sistem.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://en.wikipedia.org/wiki/Huawei_EMUI sper ca te descurci cu engleza ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asemenea nu inteleg de ce *primește un pumn zdravăn* adica, cred ca si tu te-ai *opri* daca ai primi * un pumn zdravan* dar nu cred ca ai mai *repornii* asa ca bucura-te ca tableta inca mai functioneaza dupa atata *violenta*, rly

| TheRealFantasy a răspuns:

Sistemul EMUI (EMotion User Interface) e o interfata grafica pentru Android lansata de firma Huawei, deci ai un model de Huawei.
Ai probleme software/hardware, de-asta iti apar erori, probabil ai o problema de soft. Asta sau poate chiar tableta ta incearca sa isi faca un software update si tu nu ii permiti.

// De curiozitate, de ce primeste un pumn zdravan? Daca ii dai pumni te astepti sa functioneze normal?

| anonim_4396 explică (pentru TheRealFantasy):

Mă enervează că îmi sare.