| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere ai despre Smartphone AKAI Quadra GW5009?
(as vrea sa stiu daca ii tine bateria, daca se blocheaza, daca face poze frumose etc...)

1 răspuns:
| xXAlphaXx a răspuns:

Sincer,pare o rabla care dupa un an n-o sa mai functioneze, gen Allview! Plus ca nici nu prea se gasesc prea multe informatii despre el pe internet! Am gasit numai pe Altex, Mediagalaxy si pe alte cateva site-uri, in rest nimica! Mai degraba iti iei un HTC sau un Samsung tot low-cost dar macar stii ca nu cumperi de la firmele astea aparute ca ciupercile dupa ploaie!