| cineva666 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung s9 si s9+? Credeti ca si merita banii?

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Asta depinde de uzul pe care i-l dai. Eu am.galaxy 9 plus si il dolosesc si ca calculator, cu Samsung dex, folosind office suite, lucrand in excel, prezentari power point, conectand discuri dure externe, transferente de date de zeci de Gigabite, etc.
Daca vrei sa folosesti telefonul pentru Instagram, Facebook, Whatsapp si Youtube, indiscutibil, Nu merita banii. Daca ii dai un uz mai elevat, pe care alt telefon nu ti-l poate satisface, indiscutibil Merita.

| IIIshaneIII a răspuns:

Daca faci bani cu el da, altfel nu.

| Marta135 a răspuns:

Depinde aici si de preferintele fiecaruia si de cati bani poate sa cheltuie. Eu ti-as recomanda un telefon "HTC". Are si fratele meu (il are de vreo 2-3 ani) si a dat pe el 300 de lei. Am vrut doar sa-ti fac o recomandare, dar merita si Samsung s9 sau Samsung s9+, dar costa cam mult (chiar daca are pretul asa de mare pentru ca este bun), dar daca tu crezi ca ai nevoie si iti permiti banii pentru acel telefon, nimic nu te poate opri. Sper ca te-am ajutat cu ceva si sper sa-ti placa recomandarea pe care ti-am facut-o!

| SebyHorvath a răspuns:

Un telefon foarte bun.Iti este permis foarte multe lucruri interesanteAre un pret accesibil. Acum depinde de fiecare persoana de ce situatie financiara au.Aș spune ca Note 8 Ar fii mai ok din punctul meu de vedere...

| George73829 a răspuns:

Samsung Galaxy S9+ este un telefon bunicel la prețul pe care îl are. 2700 de lei costa.
Însă eu ti-as recomanda Huawei P20 Pro pentru că este mult mai bun la specificatii. În general, telefoanele Huawei sunt de calitate. P20 Pro costa undeva la 2600 de lei, adica cu 100 de lei mai ieftin decât Samsung-ul. Si ca idee are camera de 40 de megapixeli P20 Pro-ul si o baterie de 3900 de miliamperi.

Doar ca Huawei-ul nu are gaura din aia pentru căști. Poti caută pe YouTube Huawei P20 Pro vs Samsung S9+.

Acum depinde si de tine pe care îl preferi. Sănătate!

| Luci003 a răspuns (pentru George73829):

Niciodată Huawei
Am trecut pe mate 20 pro dar îmi e dor de s9+
Doar camera e buna
In rest varza, îmi lipsesc multe lucruri
Mai are de învățat Huawei

| cineva666 explică (pentru George73829):

Ce parer3 ai de Huawei p30?

| George73829 a răspuns (pentru cineva666):

Un telefon perfect