| NimenixD a întrebat:

Bună.
Ce părere aveţi de site-ul Online-Tel? Aş vrea să-mi cumpăr un Samsung Galaxy S3. Am văzut că preţul este mai mic, însă multe persoane mi-au spus că e posibil să-mi iau ţeapă.
Aţi cumpărat vreodată ceva de pe acest site?
Iar dacă este un site "serios", de ce sunt preţurile aşa de mici? big grin

5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu unul am patit-o de cateva ori cand am cumparat de la magazine pirat. Nu stiu daca acela este unul... dar de atunci cumpar numai de la magazin de incredere.

Eu zic ca nu are rost sa te risti pentru cateva sute de lei. Uite ce iti recomand eu: http://bit.ly/Z3UZ9L

Samsung S3 este o alegere foarte buna:

-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

| alexanonimu a răspuns:

Nu prea imi inspira incredere acest site adica pretul e wow dc lar da asa ieftin nu te.as sfatui sa iei asta daca nu vrei sa patesti ca ala cu iphone 4 se aprindea si scrie doar low batteryhee hee

| rolicx a răspuns (pentru alexanonimu):

Inca un amanunt : la ei pe site, iphone 5 e 2400 ron si are garantie 24 luni!
Niciodata un iphone nu va avea garantie 2 ani, are 1 an, sunt extrem de sigur de acest lucru, deci... e cam ciudat site-ul

| LittleKidu a răspuns:

Ai putea sa incerci, dar sa platesti cand ti-l aduce acasa. Asa nu ai cum sa-ti iei teapa.

| rolicx a răspuns:

Depinde de unde le aduc si cum sunt telefoanele. mai sigur uita-te aici http://www.cel.ro/cauta/i9300/1/1/217