| Robieski a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Hiro Orange? Se poate instala pe el Clash of clans?

Răspuns Câştigător
| Cristi19 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/orange_hiro-5857.php uite aici specificatiile, un telefon medocru si da se poate juca Clash of Clans pe el fara probleme

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Telefonul acesta suporta jocurile si aplicatiile disponibile in magazinul de aplicatii preinstalat, Play Store. Daca doresti sa testezi acest telefon, iti recomand sa mergi intr-un magazin Orange Shop.
Mai multe detalii despre Orange Hiro poti regasi aici: https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-hiro