| shoboo a întrebat:

ce parere aveti despre iphone 3g?

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Un telefon foarte vechi, un telefon slab, nu merg multe jocuri, nu merge upgrade iOS, nu merge video decat sa faci poze..iti spun asta pentru ca un coleg are iphone 3g.dar acum tot se stinge, pentru ca e prost telefonul.

| yooleonard a răspuns:

CEl mai prost telefon, in primul rand e vechi, de prost gust si pretul foarte mare pentru asemenea porcarie mai bine iti cumperi un HTC Wildfire din 2010! http://www.okazii.ro/telefoane-htc/htc-wildfire/

| shoboo explică (pentru yooleonard):

Am un HTc Wildfire s din 2011 si m-am gandit sa il schimb pe iphone 3g dar inca nu stiu sigur daca ar fi o idee buna

| sNNapLe a răspuns:

Un telefon bun, daca e noua. Daca il iei second-hand...s-ar putea ca persoana dinaintea ta sa nu-l fi ingrijit bine si sa mearga putin mai greu touchu.Dar daca e nou iti dai seama ca e bun, doar e iphone. Dupa parerea mea, mai bine ar merge un Samsung galaxy s3.

| davidtm a răspuns (pentru sNNapLe):

laughing daca a cerut o parere despre iphone 3g, inseamna ca nu are mai mult de 400-500 ronlaughingsi tu i-ai recomandat telefon de 12-14 millaughing(second, ca nou e mai scump)